Konferencje

Nasze sale konferencyjne to przestrzeń zaplanowana z myślą o zarówno kameralnych spotkaniach biznesowych, jak i wielkich konferencjach nawet do 600 osób.

Planujesz rekrutację pracowników, cykle szkoleń, targi, spotkania biznesowe, kongres medyczny, międzynarodowe sympozjum, koncert, event firmowy czy konferencje w Rzeszowie? Hotele Prezydenckie to idealne miejsce. Duża powierzchnia sal mogących pomieścić optymalną liczbę gości, dostęp do wszystkich sprzętów i akcesoriów, wreszcie profesjonalna obsługa sprawiają, że jesteśmy najlepszym miejscem do organizowania szkoleń, konferencji i spotkań w okolicy.

Nasze obiekty pozwolą na organizację tych wydarzeń z pełnym sukcesem.

Profesjonalne wyposażenie obiektów i doskonała lokalizacja w centrum Rzeszowa

Każda sala konferencyjna będąca w ofercie Hoteli Prezydenckich jest wyposażona w nowoczesny sprzęt, multimedia oraz klimatyzację. Bogate zaplecze umożliwia organizację eventów na najwyższym poziomie.

Potrzebujesz transportu uczestników? Z lotniska, na przykład z Portu Lotniczego Jasionka-Rzeszów, stacji PKP czy PKS? Dajemy Ci możliwość zorganizowania transportu bezpośrednio na konferencję. Pragniesz zaaranżować zwiedzanie miasta czy wspólny pobyt w strefie SPA… a może wizytę w teatrze czy też ekstremalną przejażdżkę na torze kartingowym?

Dzięki szerokiej ofercie Hoteli Prezydenckich mogą Państwo wybrać nie tylko ​optymalną wielkość pomieszczenia, ale także układ krzeseł na sali dopasowany do charakteru spotkania,​ szkolenia, sympozjum czy innego rodzaju eventu. Warto dodać, że w ofercie naszego hotelu znajduje się największa sala konferencyjna w Rzeszowie.

Dla nas zadowolenie i satysfakcja Klientów jest największym celem, dlatego dbamy o to, aby konferencje w Rzeszowie w naszych obiektach zorganizowane były ​profesjonalnie z dbałością o najmniejsze szczegóły.​ Elastyczny dział obsługi imprez Hotelu Prezydenckiego zadba o przyjemną i miłą atmosferę podczas każdego spotkania biznesowego.

Atutem, którym możemy się pochwalić, jest ​doskonała lokalizacja naszego hotelu w Rzeszowie, zaledwie 1 km od centrum oraz 15 km od portu lotniczego Jasionka.

Z przyjemnością pomożemy w zaplanowaniu każdego z tych wydarzeń. Oferujemy atrakcyjne ceny wynajmu sal konferencyjnych. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt

 

Rezerwuj online lub telefonicznie. Zapraszamy!

Hotele Prezydenckie Sp. z o.o.
ul. Podwisłocze 48
35-309 Rzeszów