Biznes w Hotelu Prezydenckim – czyli spotkania firmowe oraz konferencje w centrum Rzeszowa.

Hotel Prezydencki to doskonałe miejsce na zorganizowanie różnorodnych spotkań biznesowych w Rzeszowie. Jeśli poszukujesz interesującej lokalizacji do spotkania firmowego z klientem lub planujesz dłuższy pobyt biznesowy z konferencją lub szkoleniami, to właśnie tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!

Konferencje i szkolenia firmowe w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie

Hotel Prezydencki jest znakomicie zlokalizowany i skomunikowany w Rzeszowie. Naszym gościom zapewniamy dostęp do przestronnego parkingu, który pomieści samochody uczestników szkoleń oraz konferencji. Oprócz tego oferujemy znakomicie wyposażone sale konferencyjne i sale szkoleniowe, które pozwalają przeprowadzić w wygodnych warunkach każde zaplanowane spotkanie.

Do dyspozycji gości oddajemy 5 różnej wielkości sale konferencyjne, które doskonale sprawdzą się przy organizacji mniejszych spotkań szkoleniowych, jak i większych konferencji czy bankietów, włączając w to imprezy integracyjne czy prezentacje produktów. Każda z naszych sal, spełnia najwyższe standardy. Rezerwując miejsce w Hotelu Prezydencki, mają Państwo gwarancję, że wasze spotkanie firmowe, konferencja, szkolenie czy kongres odbędzie się w komfortowych warunkach i sprzyjającej atmosferze skupienia.

Proponujemy wynajem sal na cały dzień lub kilka godzin, w zależności od Państwa preferencji i potrzeb. Prezydencki to wygodny hotel konferencyjny dla przedsiębiorców.

sale konferencyjne i biznesowe / spotkania firmowe